• ...
  معرفی کنفرانس
کنفرانس ملی چالش های زیست محیطی و چشم انداز صنعت کشاورزی، آبزیان و غذا

سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان
20 آذر 1395


   بسیار مفتخریم به اطلاع برسانیم که سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان میزبان کنفرانس ملی چالشهای زیست محیطی و چشم انداز صنعت کشاورزی، آبزیان و غذا در آذر ماه دلپذیر شهر اهواز ( درتاریخ 20 آذر 1395
) می باشد.

   هدف این کنفرانس، ایجاد یک محفل علمی برجسته و محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی و ارائه آخرین یافته های علمی و پژوهشی توسط دانشگاهیان، سازمانها و صنعتگران در همه زمینه های علوم و مهنسی محیط زیست، علوم و مهندسی کشاورزی ، علوم شیلات و آبزی پروری و علوم صنایع غذایی می باشد. کمیته علمی کنفرانس از کلیه صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف مهندسی کشاورزی، محیط زیست ، شیلات و آبزی پروری و صنایع غذایی دعوت می نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی- فنی می باشد، چه در زمینه های تنوری و چه کاربردهای عملی آنها به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. کمیته برگزار کننده درصدد است با برگزاری نشست های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری میزگردهای علمی و نمایشگاه، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش های مرتبط با زمینه های مختلف علوم محیط زیست، کشاورزی، شیلات و آبزیان و صنایع غذایی آشنا سازد.

اطلاعیه 2 - انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس
انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت...
1395/05/03 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران
از نویسندگان و پژوهشگران گرامی خواهشمند است پیش از ثبت نام و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.
1395/05/03 ادامه مطلب


باهماهنگی صورت گرفته مقالات برتر حوزه محیط زیست در مجله بین المللی journal of earth, environment and health sciences (jeehs) چاپ میشوند.
باهماهنگی صورت گرفته مقالات برتر حوزه محیط زیست در مجله بین المللی journal of earth, environment and health sciences (jeehs) چاپ میشوند.
1395/04/06 ادامه مطلب


انجمن علوم خاک ایران به عنوان یکی از حامیان علمی و معنوی کنفرانس اعلام همکاری نمود.
با رایزنی های انجام شده از سوی دبیرخانه کنفرانس ، انجمن علوم خاک ایران به عنوان یکی از حامیان علمی و معنوی کنفرانس اعلام همکاری نمودند.
1395/03/29 ادامه مطلب


امکان دریافت گواهی پذیرش و CD کنفرانس بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از مقاله دهندگانی که امکان حضور فیزیکی در روز کنفرانس را ندارند این دبیر خانه گواهی پذیرش و حضور آنها را به همراه سی دی پروسدینگ به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/02/24 ادامه مطلب


  محورهای همایش

تاریخ های مهم
دبیرخانه کنفرانس
دبیرخانه :

اهواز ، کیانپارس، خیابان میهن شرقی ، مجتمع مدنیان ، طبقه دوم

تلفن تماس :
06134451828
09307064830

email : samin.is41216@gmail.com

جمعه 09 مهر ماه 1395

 
تا همایش ...

070
برگزار کنندگان و حامیان :
نمایه کننده مقالات
حامیان علمی و معنوی
حامیان رسانه ای